Radinice

Datum objave: 1.3.2013.

Radionice "Svijeta bajki..." 2013

Radionice
15. - 20. travnja


Radionica u Dječjem vrtiću Cekin
"Obojane zgode šegrta Hlapića"
10. travnja
Voditeljica: Ivana Kljajić
Organizator: Dječji vrtić Cekin
Dječji vrtić "Cekin" od 15 do 17 sati
Vinogorska bb

Likovna stvaraonica "Domaći"
od 16. do 19. travnja
Voditeljice: Ana Pospišil, Ankica Vuletić i Arijela Boras Sladonja
Organizator: Galerija umjetnina grada Slavonskog Broda
Galerija Ružić, od 9 do 13 sati
Tvrđava Brod

Novinarska i prevoditeljska radionica
Od 16. do 20. travnja
Voditeljice: Marija Matić i Ružica Baričević
Organizator: OŠ "Ivan Goran Kovačić"
OŠ Ivan Goran Kovačić", od 9 sati
Huge Badalića 8

Ekološka edukativno-odgojna radionica                        
"Željezni dječak protiv hrđe vremena"
16. travnja
Voditelj: Tihomir Sarajčić
Organizatori: Gradska knjižnica Slavonski Brod, Udruga Lima i Udruga Brlićevac
Gradska knjižnica Slavonski Brod, 11 u sati
Trg Stjepana Miletića 12

Radionica komunikacijskih vještina za tinejdžere
"Da je majstor Mrkonja znao lijepo govoriti."
16. i 18. travnja    
Voditeljice: Sanja Vuleta i Mirna Grubanović
Organizator: Gradska knjižnica Slavonski Brod
Gradska knjižnica  16 sati
Trg Stjepana Miletića 12

Radionica "Regočevci u knjižnici"
"Malen kao lakat, veseo kao ptica.a dobar kao sunce - šegrt Hlapić"
17. travnja
Voditeljica: Ružica Bobovečki i Ankica Đaković Radić
Organizator: Gradska knjižnica
Gradska knjižnica Slavonski Brod, u 10 sati
Trg Stjepana Miletića 12

Filatelistička radionica
18. travnja
Voditelji: Krešo Gasler i Željko Divnić
Organizator: Hrvatsko filatelističko društvo Slavonski Brod
OŠ "Matija Antun Reljković" područna škola Šumeće, od 11,30 sati

Priče iz muzeja
Muzejska zanimanja
18. travnja
Voditelji:  djelatnici Muzeja
Organizator: Muzej Brodskog Posavlja
Muzej Brodskog Posavlja, od 10 do 13 sati
Starčevićeva 40

Priče iz muzeja
Tajna škrinja brodskih obrtnika
Obućari -od majstora zanata do umjetnika
19. travnja
Voditeljice: Ivana Kutuzović i Danijela Ljubičić Mitrović
Organizator: Muzej Brodskog Posavlja
Muzej Brodskog Posavlja, od 10 do 13 sati
Starčevićeva 40

Video radionica
Od 15. do 20. travnja
Voditelji: Ante Karin i Mladen Damjanović
Organizator: Zajednica tehničke kulture
Zajednica tehničke kulture, od 10 do 13 sati i od 17 do 19 sati
Sv. Florijana 7

Fotografska radionica
Od 15. do 20. travnja
Voditeljice: Marta Živatović i Antonia Buruš
Učenici Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod
Organizator: Zajednica tehničke kulture


Online press centar Svijeta bajki...
Od 16. do 21. travnja
Voditelji: Marija Matić i Mladen Damjanović
OŠ Ivan Goran Kovačić"
Huge Badalića 8
www.usvijetubajki.org