Radionice

Datum objave: 7.3.2012.

Radionice "Svijeta bajki..." 2012


 

Radionice
15. - 20. travnja

Likovna stvaraonica "Domaći"
od 17. do 20. travnja
Voditeljice: Ana Pospišil, Alena Martinović- Mileusnić, Ankica Vuletić i Arijela Boras, 
Organizator: Galerija umjetnina grada Slavonskog Broda
Galerija Ružić, od 9 do 13 sati
Tvrđava Brod

...

Filatelistička radionica
17. travnja 
Voditelji: Krešo Gasler i Željko Divnić
Organizator: Hrvatsko filatelističko društvo Slavonski Brod
OŠ "Hugo Badalić", od 8 do 9,30 sati
Borovska 3

...

Slikarska radionica
KrajoLIK iz bajke
17. travnja 
Voditelji: Ivana Kutuzović, Danijela Ljubičić Mitrović, Željko Čavčić
Organizator: Muzej Brodskog Posavlja
Muzej Brodskog Posavlja, od 10 do 13 sati
Starčevićeva 40

...

Radionica slikanja i crtanja u pijesku
Poljana od zlatnog pijeska
17. travnja
Voditelji: Danijela Ljubičić Mitrović i Željko Čavčić
Organizator: Muzej Brodskog Posavlja
Muzej Brodskog Posavlja, od 11 do 14 sati
Starčevićeva 40

...

Radionica origamija
"Žabe traže kralja"
17. i 18. travnja
Organizator: Gradska knjižnica Slavonski Brod i GLOBE program
Gradska knjižnica Slavonski Brod, od 9,30 do 11,30 sati
Trg Stjepana Miletića 12

...

Radionica "Regočevci u knjižnici"
"Žabe traže kralja"
18. travnja
Organizator: Gradska knjižnica Slavonski Brod
Gradska knjižnica Slavonski Brod, u 10 sati
Trg Stjepana Miletića 12

...

Astronomska radionica 
"Žablji princ na našem nebu"
16. i 18. travnja 
Voditeljica: Marina Gojković
Organizator: Gradska knjižnica Slavonski Brod i Astronomsko društvo GeaX 
Caffe bar Mojster, okupljanje u 20,30 sati
Starčevićeva 1

...

Radionica - Murali i skulpture grada Slavonskog Broda
"Ivanini pejzaži - vrata Potjeha"
17. i 18. travnja od 9 do 14 sati
19. travnja, od 14 do 19 sati
Voditeljica projekta: Snježana Kauzlarić
Voditeljica: Snježana Bošnjak
Šetalište uz Savu

...

Kreativna radionica - izrada slikovnice
"Čudnovate zgode šegrta Hlapića"
20. travnja
Organizator: Gradska knjižnica Slavonski Brod
Gradska knjižnica Slavonski Brod, od 11 sati
Trg Stjepana Miletića 12

...

Novinarska i prevoditeljska radionica
Od 16. do 20. travnja
Voditelji: Željko Mužević i Ružica Baričević
Organizator: Ogranak Matice hrvatske Slavonski Brod
Razvojna agencija grada Slavonskog Broda, od 9 sati
Tvrđava Brod, Vukovarska 1

...

Novinarska radionica, radio
Od 16. do 21. travnja
Voditeljica: Sanja Pavić
Organizator: Ogranak Matice hrvatske Slavonski Brod
Radio Brod, od 9 do 13 sati
Mile Budaka 1

...

Internetska i video radionica
Od 16. do 20. travnja
Voditelji: Ante Karin i Mladen Damjanović 
Organizator: Zajednica tehničke kulture 
Zajednica tehničke kulture, od 10 do 13 sati i od 17 do 19 sati 
Sv. Florijana 7

...

Fotografska radionica
Od 16. do 20. travnja
Voditeljice: Marta Živatović i Antonia Buruš
Učenici Industrijsko-obrtničke škole Slavonski Brod
Organizator: Zajednica tehničke kulture
Sv. Florijana 7

...

Radionica zmajade
18. travnja
Voditelj: Milivoj Hucaljuk
Organizator: Zajednica tehničke kulture i Aero klub Brod